Ve spěchu

9. prosince 2015 v 19:23 | Cuilë Turmawen |  mé (ne)všední zážitky
Zdravím.
Nezapomněla jsem na blog, jsem jen hodně vytížená. Vstávám brzy ráno a učím se, pak jsem skoro celý den ve škole, potom si opakuji učení a hraju na hlavír kvůli zápočtu, učím se a navečeřím se, do toho se snažím něco uvařit, plánovat dárky a průběžně si odškrtávat, kolik že mi toho ještě chybí...
A do toho- vůbec mi nedochází, že budou Vánoce!
Možná je to tím stresem, možná tím, že je venku teploučko, a v kozačkách a čepici mi je horko, přesto je ale nosím dál, trochu jako protest, trochu abych přivolala zimu. Třeba...
Mám v plánu několik dalších článků, ale nevím, kdy budou. Asi až příští čtvrtek, až bude po testu i školním koncertu ve středu.
Dnes večer se pokusím zvolnit. Uděláme si s manželem tousty, svařák a budeme číst Poklady pod sněhem.


Mimochodem, narazila jsem na skvělou křesťanskou autorku, o které jsem nic nevěděla, jmenuje se Hana Pinknerová a koupila jsem si knížky Brusinky a Smím být něžná. Zatím to, co čtu, je moc krásné a je to jako taková oáza povzbuzení uprostřed rušného světa. Především vám holkám a ženám říkám- Doporučuji!


A přeji nádherný předvánoční čas (a co možná nejméně stresu!)
:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Silwiniel Silwiniel | Web | 13. prosince 2015 v 10:13 | Reagovat

Tousty, svařák a čtení, to zní moc krásně! Já začínám mít vánoční náladu až teď, když jsme na návštěvě u rodičů mého milého a voní tu perníčky a večer hoří adventní věnec :) Přeju ti, abys zvládala vše v klidu a bez stresu!

2 rioli rioli | Web | 16. prosince 2015 v 18:05 | Reagovat

Hanku znám, před pár lety jsem ji taky nadšeně četla... pak, kdovíproč, mi nějak přestala "sedět". Ale to nic nemění na tom, že si myslím, že píše dobré věci, které dokážou hodně povzbudit a občerstvit :) Myslím, že jí teď někdy i vyšla nějaká nová knížka...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama