Únor 2015

Ve spěchu

14. února 2015 v 11:30 | Cuilë Turmawen |  mé (ne)všední zážitky
Zdravím.
Asi nemá cenu zase se omlouvat, že jsem tu už dloooouho nebyla. Mám toho teď nad hlavu. Během týdne chodím na semináře a přednášky, píšu bakalářku a nebo dělám něco do školy. Trochu si odpočinu třeba večer u filmu. Popravdě ale nemám zrovna šťastnou ruku při výběru (kdybyste znali super film, napiště mi :)
Zklamáním pro mě byla Hedvábná cesta, tu jsem sledovala kvůli Keiře, filmy s ní miluju, ale nenadchlo mě to, skoro žádný děj, až konec filmu byl zajímavý a k zamyšlení, ale ten to bohužel nevytrhl.


Kromě toho se ze mě asi stává nějaká troska, protože ani nečtu. Už několik měsíců jsem v ruce neměla knihu, kterou bych si sama vybrala. Pořád čtu něco do školy, ale to musím. Ve volném čase mě čtení už nebaví. Na skříni mi už dva měsíce leží Volání kukačky, ale zatím jsem nepřečetla ani stránku. Po večerech píšu tu mojí bakalářku a přes den občas taky, času je málo a já to nesnášim, ten výrok "Nemám čas". Ale nemůžu s tím nic udělat.

Dále mám pocit, že velkoměsto, ve kterém teď bydlím, mi krade duši. Můžete se mi smát... Ale je to tak. Po půl roce tam jsem někdo jiný. Nebaví mě čtení, nepíšu, nic. Akorát jsem zahlcená povinnostmi.
Radost mám ale z toho, že zaprvé mám brigádu, zadruhé jsem úspěšně splnila všechny zápočty a zkoušky a zatřetí jsem udělala část státnic. Takže jsem zase o krůček blíž k Bc. Nevím, co bude dál. Měla bych pokračovat na navazující, ale strašně se mi nechce. Ale bez titulu nemůžu učit a pokud nepůjdu dál, mám strach, že tyhle tři roky, ta snaha a učení, bude ztracené a já nenajdu práci.
Mám ještě příjemnější "starosti". Na začátku července se budu vdávat a pomalu všechno zařizujeme. Mám pohádkové šaty, princeznovské, fantastické, hodně široké, korzet vyšívaný, zbytek francouzská krajka. Sice si je jen půjčuji, ale jsem nadšená. A mám toho nejskvělejšího snoubence na světě :)


V podstatě jsem hodně šťatná, i když mám i hodně starostí se školou. Držte mi palce, ať všechno zvládnu.
Mějte se krásně a mějte se RÁDI, když je dnes ten Valenýn ;)