Srpen 2014

Deset zajímavostí o mně

27. srpna 2014 v 21:43 | Cuilë Turmawen |  všechno možné
Konečně jsem tady zpátky, po dlouhé době. Připravila jsem poprvé článek, který je víc o mně. Takže deset zajímavostí nebo novinek nebo prostě informací :)


1. Můj největší životní sen je stát se spisovatelkou.

2. Momentálně studuju pedagogickou fakultu, aby ze mě byla učitelka češtiny a hudebky. (To asi není novinka)

3. Ráda se učím. Baví mě přednášky o literatuře. Čtu si o větných rozborech i o prázdninách, protože mě to baví.

4. Jsem věřící, ale těžko se mi o tom mluví, protože je to pro mě záležitost hodně intimní, kterou neumím vysvětlit.

5. Bez knížek? Ani o prázdninách. Ani o víkendu. Prostě ne...

6. Moje srdeční záležitost jsou Letopisy Narnie a Pán prstenů. Knihy, které změnily můj život.

7. Je mi 22 let. Vlastně jsem ještě nepoznala, kdo jsem. Někdy mám pocit, že zvládnu cokoliv, co budu chtít a jindy, že je všechno ztraceno. Asi až teď začínám žít. Vlastně je úleva, že se ještě neukázalo, kým jsem. Mohu se totiž stát kýmkoliv.

8. Budu se stěhovat do města, ve kterém studuju VŠ. Ale víkendy budu jezdit domů, do přírody, na kolo... do té doby, než dostuduju a než si splním spolu s přítelem další velký sen, a to totiž... Pořídíme si domeček na vesnici, pěknou venkovskou chaloupku, klidně zařízenou trochu postaru, budu pracovat na zahrádce, pěstovat mrkev, sušit bylinky a chodit na procházky. A třeba založíme rodinu. Protože...

9. Jsem zasnoubená. Od léta. Ví o tom pár lidí. Nemám potřebu dávat to na sociální sítě. Možná mám strach, že by se pak něco pokazilo... Nevim.

10. Každopádně, že jste to vy... Vyfotila jsem pro vás svůj zásnubní prstýnek :)


To je ode mě vše. Vím, že když napíšu jeden článek za čtvrt roku, nepomůže to sledovanosti blogu a vlastně mě ani nemotivuje psát na blog, na kterém jsou komentáře nula, ale asi si za to můžu i sama ;)
Takže pokud jste sem zavítali a dospěli až ke konci, gratuluji ;)
A přeju krásný zbytek jednoho z posledních prázdninových večerů. Letos nám počasí nepřeje a ani moje večery nejsou plné jahod jako minulý rok ...