Červenec 2013

Život hraničáře...

1. července 2013 v 12:57 | Cuilë Turmawen |  všechno možné
Nu... Možná nadpis neodpovídá tomu, o čem budu psát. Nemyslím si, že můj život je nějaký hraničářský. Právě jsem ve velkém nehraničářském městě, kde studuju vš, a věřte mi, občas bych uvítala možnost ztratit se. Ačkoliv ano, když nad tím tak přemýšlím, ve městě se ztratí každý, lidé splývají jeden s druhým. Černí havrani, kteří tady všude poletují, ze shora jistě vidí jen rozmazané tečky spěchající po obrovském mraveništi uliček, silnic a obchodů. Tahají s sebou svůj majetek, hroutí se pod jeho tíhou, tašky, batohy, aktovky... Jen aby ho někde zase odložili a mohli běžět pro další.
A jaký to má vlastně smysl...


Ne. Mám dobrou náladu, protože jsem dnešním dnem zvládla úplně všechny zkoušky a zápočty za celý první rok a jen jednu zkoušku jsem udělala až na podruhé (ano, literaturu!). Rozhodla jsem se na vš zůstat dál. Nevím, jak se můj život bude dál vyvíjet, ale někdy mám skoro pocit, že mě můj obor baví a že jsem tam, kde mám být. Ano, většinou to tak není, ale... Uvidím. Prostě uvidím, co bude dál.
Může být něco krásnějšího? Zkouškové za mnou, léto začíná, spousta plánů, zítra narozeniny... A... Taky mám nápad na povídku nebo něco podobného. :)


Mějte se krásně!
Přeju vám nádherný léto. Protože tohle léto prostě bude nádherný, vím to :)
A až skončí?
Všichni se můžeme těšit na další díl Hraničářova učně a na druhý díl Hobita! ;)