Červenec 2012

Letní :)

25. července 2012 v 19:58 | Cuilë Turmawen |  všechno možné
Srdečný pozdrav všem královským hraničářům (i ostatním) :)
Omlouvám se, že tu teď nejsem. Buď je tak krásně, jako včera, že jsem pořád venku, nebo tak ošklivo, jako dneska, že dělám velký úklid doma.
Abych tak srhnula to nejdůlěžitější: dostala jsem se na všechny školy, na které jsem se hlásila, takže teď mě čeká rozhodování kam půjdu a kam ne. A je to taky složitý :D
Ale celkově jsem hrozně šťastná, jak jsem už dlouho nebyla. Jsem tak šťastná, že si nekupuju žádný knížky a jsem pořád stejně šťastná i bez nich.
Tedy... v hlavě mi vrtá myšlenka jenoho nákupu, ale úspěšně odolávám :)
Hraničářova učně jsem definitivně dočetla a teď na něj jen vzpomínám. Zatím jsem četla Královnu z Provence od Jean Plaidy a teď mám rozečtenou Božskou komedii. Ale dlouho u čtení nevydržím... Ačkoliv jsem si domů natahala minimálně polovinu naší městský knihovny :D
Dneska celý den pršelo a z toho moc radost nemám :( Ale aspoň jsem měla příležitost posedět u šálku čaje a dívat se z okna jak déšť bubnuje na okno.
Ale HLAVNĚ abych nezapomněla- chci vám všem moc poděkovat za přání k narozeninám :) Doufám, že si užíváte letošní léto :)
Mějte se krásně a kéž by zítra svítilo sluníčko :)
Evča


20 let na tomto světě :D

2. července 2012 v 10:36 | Cuilë Turmawen |  všechno možné
Zdravím :))
Vím, že jsem se delší dobu neozvala... Abych tak shrnula to nejdůležitější: dočetla jsem Inheritanci, poslední díl Hraničářova učně a úspěšně jsem zvládla přijímačky, takže se teď mám perfektně :)
Víkend jsem strávila na brigádě a dneska si od rána užívám skoro nicnedělání, protože právě dnes mi je skoro nehraničářských 20 let :D
Navečer bude oslava, takže se docela těšíím. Ačkoliv... nebude to zrovna bilbovská oslava. Ani nemám v plánu kamkoliv zmizet, i když přiznávám, připadám si už stará :D

lordoftherings_bilbo

Kromě toho venku je pěkně, i když trochu horko. Taky u vás byla včera večer bouřka? Já jsem za ní docela vděčná. Po dlouhé době jsem se mohla konečně nadechnout ;-)
A po ještě delší době se zdá, že bude všechno dobré, že se všechno změnilo k lepšímu. :) A já přemýšlím že si pustím Pána prstenů.
Přeju vám krásné prázdninové pondělí!
Mějte se NÁDHERNĚ !!
Evča :)