Říjen 2008

Horoskopy

13. října 2008 v 14:55 | hejave
Horoskopy
Proč jsou tak oblíbené?

http://www.observatory.cz/vystavy/slunce/1-solsys.jpg


Nad tímto tématem přemýšlím už dlouho. V čem spočívá úspěšnost horoskopů? Proč lidé věří, že hvězdy mají moc předpovídat budoucnost?

http://sweb.cz/Iriska9/6610411-20186796.gif

Řekněme si na rovinu- je poměrně lákavé dozvědět se něco o budoucnosti. Pokud jsou předpovědi pozitivní, žádný problém. Co ale když se dozvíme, že nás čeká nemoc nebo špatná známka...
Horoskopy jsou sebeklam, protože většinou neříkají pravdu, může se předpověď splnit. I ksyž se to zdá směšné, člověk si to vsugeruje a podvědomí se tomu přizpůsobí.

Někdy máme pocit, že se skoro neznáme, nerozumíme sami sobě a chceme se o sobě dozvědět víc. Podle znamení, ve kterém jsme se narodili, se můžeme skutečně spoustu dozvědět. Je to ale pravda? Co si o tom myslíte vy? Pište svoje názory do komentářů.... Mějte se a přeju super zbytek dne!!!
Ahuuuuuj
Evča Shark

Rybičkyyyyy

11. října 2008 v 14:29 | hejave
Rybičkyyyyy

Poslední dobou jsem si zamilovala rybišky.......:-) Nwm proč :-)

http://www.morske-akvarium.cz/foto/logo.jpg


http://www.dreamyday.cz/pimg/pimg129_f0.jpg

http://moje-akvarium.wz.cz/moje%20ryby/ryby3.jpg

http://www.kralovehradecko-info.cz/images/hradec-kralove/obri-akvarium.jpg

http://www.darky-jsou-zazitky.cz/obrazek/obri-akvarium-46e111d456706_500x310.jpg

http://hyperbydleni.cz/pictures/2008-03-27/1206613480-thumb.jpg

http://hyperbydleni.cz/pictures/2008-03-27/1206613375-thumb.JPG

http://www.4yougratis.cz/sporic_gratis/img/akvarium.jpg


A na závěr klasika (moje přezdívka je Shark :-))

http://www.cestovani.ukazatel.cz/Files/Podniky/max/akv%C3%A1rium%20ostrava.jpg

Super obrázek, ten si vytisknu a dám na dveře :-)) a na sešit do školy
Mějte se bezvaaa, já mám děsně málo časíku, takže tu moc článků nebude...omlouvám se
Čauky
Evča Shark

Prostě pařba!

10. října 2008 v 22:20 | hejave
Prostě pařba!

Dneska jsem přišla z jedný menší zábavy, prostě klasika- kino a potom večer v baru, no přišla jsem docela brzy, ale stejně jsem zmizla z domova na takovejch 5 hodin. Vrátit se v deset je hodně zvláštní, zvlášť, když by vám rodiče neukousli hlavu, kdybyste zůstali venku do půl jedenáctý, to je divný... Proč mě tahle "zábava" nebaví?

http://www.ndesign-studio.com/images/portfolio/illustration/abstract-party-1.jpg

1. Ztratí se fůra času
Mohla jsem ho využít líp, nejenom uklidit doma, ale něco si přečíst, mrknout na lepší filmík, při nejhorším udělat úkoly :-) ne, to fakt ne :-))

http://i3.cn.cz/1158837189_studentka-brigada.jpg

2. Nuda?
No, když není o čem pokecat, celkem smůla :-( A když člověka nebaví donekonečna rozebírat, kdo s kým, kde, kdy, jak, proč... Nešťastná volba kámošek? No, možná taky.

http://i.idnes.cz/05/06/cl/VENaacc53036_Koktejl_Grapefruit_Mojito.JPG

3. Prachy
No, celkem podstatná věc... Dneska jsem utratila svoje měsíční kapesný a to za jeden lístek na celkem praštěnej film a pár drinků... Děs...

http://sweb.cz/webnakupy/21307.jpg

Celkem jsem si to neužila, ono když cestou domů běžíte maraton, protože za vámi jdou divný lidi, co vypadají jako vrazi-feťáci... Celej večer trčíte v zakouřenej místnosti, že pak je cítit úplně všechno, co máte na sobě, to vám na náladě nepřidá.
Občas chodim "pařit" možná kvůli sobě, abych si dokázala, že jsem jako ostatní, nebo kvůli rodičům, aby viděli, že jsem jako ostatní (stejně vědi že ne) a taky trochu, protože to mladý dělaj.
Ale nuda, nuda, nuda, nejhezčí ze všeho bylo akvárko rybiček v rohu baru :-) Příště jdu do zverimexu a tam na ně mrknu zadarmo :-)))


Ale ne, co tím chci říct je to, že problém některejch puberťáků může být to, že chtějí dokázat sobě, že mají přátele a jde hlavně o image, i když někoho to fakt baví...
Ale dnes jsem zjistila, že jsou lepší způsoby zábavy a že nemám za potřebí tenhle druh zábavy, nic mi to nedává, spíš mě to jen bere čas. Ale to jsem zjistila až dnes. Takže alespoň něco pozitivního :-)))


Takže se mějte super, chjoďte na můj blog a buďte sami sebou !!!!
Čauky
Evča :-)))