Březen 2008

Owen Wilson

29. března 2008 v 19:06 | hejave

Owen Wilson

Herec

Datum narození: 18.11.1968 Místo narození: Dallas, Texas, USA Znamení: Štír
//<![CDATA[ &lt;!--&lt;![CDATA[ /* (c)AdOcean 2003-2007 */ /* SLAVE: imp_cz.Kamil Koup_.Osobnosti.cz.Sekce herci, here_ky, filmy.Square 250 */ if(typeof adoceanimpczofrgotdqjc=='function') adoceanimpczofrgotdqjc(); //]]&gt;--&gt; //]]>
Owen Wilson se narodil a vyrůstal v Dallasu. Na střední škole se mu moc nevedlo, ale i přesto se mu podařilo zapsat na vysokou školu v Texasu v Austin. Na škole se seznámil s ctižádostivou filmařkou Wes Andersonovou. Jejich první společný film byl o krádeži v knihkupectví a jmenoval se "Bottle Rocket" (1994). Film, ke kterému napsal Owen scénář se hrál na Sundance filmovém festivalu, kde přitáhl pozornost producenta Pollyho Platta a spisovatele/režiséra Jamese L. Brookse. Díky Brooksově podpoře Owen a Wes pokračovali na rozšířené verzi "Bottle Rocket" (1996). Ačkoliv měl film jen malý finanční úspěch, tak příběh o ctižádostivém kriminálníkovi Dignanovi a jeho nejlepším příteli Antohonym (kterého si zahrál Owenův bratr Luke Wilson) si získal pozornost mezi filmaři.

Owen po svém dobrém výkonu jako Digman, si postupně vybudoval Hollywoodskou vizitku blonďáka s širokým úsměvem a vlídnou ospalou řečí. Ten stejný rok začal spolupracovat s hercem/režisérem Benem Stillerem, když se objevil po boku Jima Carreyho v jedné z jeho skvělých rolí v černé komedii The Cable Guy (1996).

Střídavě mezi hraním vedlejších rolí a Hollywoodských show, spolupracoval s Wes a Stillerem na menších nezávislých filmech. V roce 1997 se objevil po boku sexy , Jennifer Lopez v thrilleru Anaconda (1997). O rok později se ob jevil po boku vězd Bruce Willise, Bena Afflecka a Liv Tylerové ve sci-fi Armageddon (1998). S další sexy Hollywoodskou herečkou Catherine Zeta-Jonesovou si zahrál v thrilleru Zámek hrůzy "The Haunting" (1999).

Owen slavil úspěchy na více frontách, nejen jako herec, ale také se svým scénářem pro film "Rushmore" (1998), ve kterém si také zahrál Edwarda Applebeeho. Za svou skvělou práci získal velké uznání filmových kritiků. Po tomto úspěchu získal roli sériového vraha v thrilleru "The Minus Man" (1999).

Od roku 2000 začal Owen získávat velké role ve významných filmech. Jedním z nich byl film s Jackie Chanem Tenkrát na východě "Shanghai Noon" (2000). Akční komedie Tenkrát na východě vypráví o tom, co se stane, když Východ se svým kung-fu narazí na Západ s rychlými kolty proklatě nízko u pasu.

Svou pověst skvělého komediálního herce potvrdil v Stillerově komedii Zoolander (2001). V další komedii Taková zvláštní rodinka "The Royal Tennenbaums" (2001) spolupracoval na scénáři spolu s Wes Anderson. Ve filmu si zahrál s Benem Stillerem, Gene Hackmanem, Gwineth Paltrow a Danny Gloverem. Spolu s Gene Hackmanem si zahrál stejný rok ve vážné roli válečného dramatu Za nepřátelskou linií "Behind Enemy Lines" (2001). V roce 2002 se opět vrátil do komediální role po boku skvělého komika Eddie Murphyho v akční komedii Jsem agent "I Spy".

Po boku Bill Murraye a Cate Blanchett se Owen Wilson představil roku 2004 ve filmu Život pod vodou od Wese Andersona, se kterým do té doby spolupracoval již čtyřikrát. Hrál také ve filmu, režírovaném jeho dvěma bratry Andrewem a Lukem The Wendell Baker Story (2005) a po boku Jackie Chana a Kathy Bates se objevil ve filmu Cesta kolem světa za 80 dní (2004). Ve stejném roce se představil jako Hutch ve filmovém zpracování slavné televizní série Starsky a Hutch, kde mu byl partnerem Ben Stiller. Ve filmu Nesvatbovi (2005) si zahrál roli zprostředkovatele rovodů Johna Beckwithe, který má spolu se svým dlouholetým obchodním partnerem Jeremy Greyem (Vince Vaughn) zajimavý koníček : vetřít se na svatbu a narušovat její poklidný chod.

Jako producent se podílel na výrobě oscarového snímku Lepší už to nebude.
foto:
Owen Wilson Owen Wilson Owen Wilson Owen Wilson www.osobnosti.cz

Ranč u zelené sedmy

29. března 2008 v 19:02 | hejave
Ranč u zelené sedmy - Ranc u zelené sedmy
Originální název: Ranc u zelené sedmy Typ filmu: Komedie Rok výroby: 1996
//<![CDATA[ &lt;!--&lt;![CDATA[ /* (c)AdOcean 2003-2007 */ /* SLAVE: imp_cz.Kamil Koup_.Osobnosti.cz.Sekce herci, here_ky, filmy.Square 250 */ if(typeof adoceanimpczofrgotdqjc=='function') adoceanimpczofrgotdqjc(); //]]&gt;--&gt; //]]>
Popis: Donedávna byli Kudrnovi rodina jako každá jiná. Žili ve městě, maminka (Milena Steinmasslová) optička, tatínek (Miro Noga) počítačový programátor, děti typické "oběti konzumní společnosti". Jediným disharmonickým bodem jejich životů bylo soužití se sarkastickou babičkou (Jana Štěpánková), upoutanou na kolečkové křeslo a nešetřící jízlivými poznámkami.

Pak se to ale stalo - jistý notář jim telefonicky oznámil, že Kudrnův strýc Hubert (o kterém slyšeli poprvé) zemřel a odkázal jim statek. Maminka, nadšená zastánkyně zdravého života, to uvítala s nadšením, ostatní s rozpaky.

Přesto se Kudrnovi na ranč přestěhovali a začala tím velká zemědělská sága, kdy se pošetilí městští lidé naivně pouštějí do sžití s přírodou. Nad některými nápady jejich nejbližší soused, starousedlík Jeřábek (Lubomír Kostelka), jen kroutí hlavou.

www.osobnosti.cz

Don Camillo

29. března 2008 v 19:01 | hejave
Don Camillo - Don Camillo
Originální název: Don Camillo Typ filmu: Akční, Komedie Rok výroby: 1983 Hrají: Terence Hill , Colin Blakely , Andy Luotto , Lew Ayres , Franco Diogene , Mauro Gravina , Roberto Boninsegna , Carlo Ancelotti , Roberto Pruzzo , Allan Arbus , Cyril Cusack , Giovanne Bagassi , Italo Preti , Ernesto Poli , Alberto Favagrossa , Andrea Dall'Asta , Ginetto Bonesi
//<![CDATA[ &lt;!--&lt;![CDATA[ /* (c)AdOcean 2003-2007 */ /* SLAVE: imp_cz.Kamil Koup_.Osobnosti.cz.Sekce herci, here_ky, filmy.Square 250 */ if(typeof adoceanimpczofrgotdqjc=='function') adoceanimpczofrgotdqjc(); //]]&gt;--&gt; //]]>
Popis: Italská filmová komedie s Terence Hillem v hlavní roli. Hlavním hrdinou bláznivého příběhu je svérázný služebník církve, který své ovečky na italském venkově objíždí na terénním motocyklu, ve chvílích volna trénuje místní fotbalovou jedenáctku, mezi kazatelnou a zpovědnicí jezdí na kolečkových bruslích a žádná ze světských radostí mu není cizí. Proti němu stojí jeho věčný soupeř, místní starosta Peppone, který hájí barvy italské komunistické strany. Oba zarytě bojují o přízeň místních lidí a používají k tomu všechny možné i nemožné metody, včetně svérázných a mnohdy originálních pokusů o diskreditaci toho druhého.
www.osobnosti.cz

Terence Hill

29. března 2008 v 19:00 | hejave

Terence Hill

Herec

Datum narození: 29.03.1939 Místo narození: Benátky, Itálie Znamení: Beran


Životopis:
Jeho otec byl chemikem z Umbrie a matka pocházela z Drážďan, kam se rodina 1943 přestěhovala a pobyla zde až do konce války. Od svých jedenácti let pak vyrůstal v Římě, kde se snažil utužit svou tělesnou kondici různými sporty, zejména plaváním. Už jako třináctiletý začal sbírat první zkušenosti před film. kamerou, výrazněji se však uplatnil až poč. 60. let, kdy se mj. objevil jako hrabě Cavriaghi, přítel jednoho z hlavních hrdinů (Alain Delon) v historické fresce podle románu Giuseppa Tomasiho di Lampedusa Gepard (r. L. Visconti).

O kariéru charakterního herce se ale příliš nepokoušel, neboť se pro svůj mužný zjev, blonďaté vlasy a modré oči stal oblíbeným představitelem milovníků s horkou hlavou a neohrožených pistolníků v německých indiánkách podle literárních předloh Karla Maye (Vinnetou II - Rudý gentleman, Mezi supy, Petrolejový princ a Old Surehand). 1967 si zvolil umělecký pseudonym Terence Hill (jméno převzal od své manželky-profesorky Lori Hillové), když byl obsazen do jedné z hlavních rolí ve spaghetti-westernu Bůh odpouští... já ne! (r. G. Colizzi).

Druhého hrdinu, vousatého hromotluka s ušlechtilým srdcem, ztělesnil v tomto snímku Carlo Pedersoli alias Bud Spencer, s nímž pak během následujících desetiletí vytvořil T. H. populární komickou dvojici protikladných chlapíků v laciných, avšak komerčně úspěšných dobrodružných komediích (mj. Trumfové eso, Pravá a levá ruka ďábla, Malý unavený Joe, Jestli se rozzlobíme, budeme zlí!, Dva výtečníci a Sudá a lichá). Vedle robustního vousáče Spencera, který se nenechal jen tak něčím vyvést z míry a s klidem odolával ranám svých protivníků, než převzal iniciativu do svých silných rukou, působil T. H. jako protikladný živel.

S neustále šibalským úsměvem ve tváři a nenuceným chováním se zaplétal do nejrůznějších nesnází a rvaček, v nichž pak po boku svalnatého druha demonstroval svoji vychytralost a mrštnost. 1984 debutoval jako režisér komedií o výstředním faráři Don Camillo, v níž rovněž vytvořil titulní part. Dalším jeho režijním pokusem byla komediální kovbojka inspirovaná comicsovým seriálem Lucky Luke, kde si opět ponechal pro sebe hlavní roli střelhbitého šerifa, jemuž se podaří vyčistit město od zločinu a násilí. Z manželství s Lori Hillovou má syny Jesse (nar. 1969) a Rosse.
fotky:
Terence HillTerence HillTerence HillTerence HillTerence HillTerence HillTerence HillTerence HillTerence HillTerence HillTerence HillTerence Hill www.osobnosti.cz

Srdce

29. března 2008 v 15:25 | hejave

Krásné citáty

29. března 2008 v 15:20 | hejave
» Jsme-li vzdáleni toho, koho milujeme, ovládáme se zdánlivě bezpečněji, čím mocnější je naše láska, ježto všechnu sílu vášně, která se dříve vybíjela navenek, obracíme do svých niter. Ale jak brzy, jak rychle jsme vytrhováni z tohoto bludu, když se pojednou před našima očima ve vší své nezbytnosti opět objeví ten, o kom jsme se domnívali, že se ho dovedeme zříci. Johann Wolfgang von Goethe » Vzpomene-li si člověk na čas, kdy miloval, zdá se mu, že se mu od té doby už nic nezdařilo. F. Mauriac » Učíš-li se proto, aby sis zapamatoval, zapomeneš. Učíš-li se proto, abys porozuměl, zapamatuješ si. Přísloví čínské » Jestli tě někdo miluje, vyslovuje tvé jméno jiným způsobem. A ty si můžeš být jistý, že u něj je tvé jméno v bezpečí... » Láska může být šílená, ale zešílet z ní může člověk jen žárlivostí. » Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná. » Kdo miluje, ten se neptá, co dělat. Walter » Milovat vady je větší láska, než milovat dokonalost. Pierre Corneille » Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane. Victor Hugo » Láska je složitý problém, který se řešením dále komplikuje. George Bernard Shaw » Láska je líbezný květ, ale je třeba odvahy, abychom si jej šli utrhnout na kraj strašlivé propasti. Stendhal » Srdce dělá zázraky, ale rozum na ně nevěří. Aischylos » Nabízet přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako nabízet chléb tomu, kdo umírá žízní. Španělské přísloví » Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo. Americké přísloví » Nevěř tomu, kdo říká: MILUJI TĚ, ale tomu, kdo v slzách říká: MILUJ MĚ! » Milovat ho, bylo jako mířit ke hvězdám, a vědět, jak je mezi nimi člověk bezvýznamný.. KiSsy

Láska....

29. března 2008 v 15:18 | hejave

» Láska je prsten a prsten nemá konce.

» Láska je jako sněhová vločka. Když si myslíš, že ji pevně držíš, roztaje...

» Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.

» Láska je jako slza. Rodí se v oku a padá k srdci.

» Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

» Láska nespočívá v tom, že se lidé na sebe dívají, ale že hledí společně jedním směrem.

» Lásku nepoznáme v okamžiku, kdy nalezneme dokonalého člověka, ale v okamžiku, kdy ho jako takového začneme vidět..

» K čemu jsou krásné věci, nemůžeme-li je vidět milovnýma očima? Co dělat s krásou, ba i s radostí, neokoušíme-li je v srdci druhého? (R. Rolland)

» Láska je jako příklad z matematiky. Počítáš a u výsledků zjistíš, že jsi někde udělal chybu. Chceš se vrátit, ale nemůžeš - zvoní...

» Tady je to mé tajemství, úplně prostinké: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné (Antoine De Saint-Exupéry)
láska
http://www.laska-laska.wz.cz/

Sherlock Holmes versus Arsene Lupin (hra)

29. března 2008 v 15:11 | hejave
screenshot
screenshot
screenshot //
cd obal
screenshot
screenshot
screenshot
http://thorteam.blog.cz/0803/sherlock-holmes-versus-arsene-lupin

Svatební šaty 2

29. března 2008 v 15:06 | hejave

Svatební šaty

29. března 2008 v 15:04 | hejave

Svatební kytky a dorty

29. března 2008 v 15:03 | hejave
//<![CDATA[ &lt;!-- google_ad_client = "pub-7766158119174271"; google_ad_width = 300; google_ad_height = 250; google_ad_format = "300x250_as"; google_ad_type = "text"; google_ad_channel = "0268693886+7862089930"; google_color_border = "FFFFFF"; google_color_bg = "333333"; google_color_link = "ff66cc"; google_color_text = "ffffff"; google_color_url = "ff66cc"; //--&gt; //]]>

Jací jsou praví přátelé?!

29. března 2008 v 15:00 | hejave

Jací jsou praví přátelé?!

Praví přátelé vždy vykouknou, aby na Vás zavolali: AHOJ !....
Pravým přátelům nezáleží na tom, že jste trochu odlišní...
Praví přátelé se nikdy nebijí jako pes a kočka...
Praví přátelé Vás odvezou kamkoliv.....
Praví přátelé jsou připraveni doprovodit Vás kdekoliv....
Praví přátelé se Vám nesmějí, když dostanete nové brýle...
Praví přátelé Vás podrží, když jste na dně...
a praví přátelé Vás nenechají udělat něco, čeho byste na druhý den ráno po probuzení litovali!

Odpouštěj!

29. března 2008 v 14:58 | hejave
Nauč se odpouštět!
Rozhodni se, jestli chceš žít se smíchem,láskou,přátelstvím a klidem a nebo bez přátel, bez smíchu a neumět odpouštět...
1.příklad : Osoba, která ti je třeba nepříjemná, slyšel/a jsi hodně pomluv a chová se jinak a nemá kamarády se cítí velmi smutně... Rozhlédni se okolo, třeba v tvém okolí je někdo takový.Naprav jeho pověst a pomoz mu zlepšit život.
2.příklad : Osoba, která ti něco provedla, fizicky nebo citově ale pak se omluvila... Má cenu odpouštět?? ANO!
3.příklad : Rodiče ti zakázaly dívat se na televizi a ty jsi velmi naštvaný/á... Jasně že má cenu odpouštět! A víš vůbec důvod proč ti to zakázaly?? Tak po něm bádej!
ODPOUŠŤĚJ protože to potřebujeme
ODPOUŠŤĚJ protože ulevíš osobě co ti něco provedla
ODPOUŠŤĚJ a budeš mít lepší pocit
ODPOUŠŤĚJ a budeš mí lepší život!
ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!ODPOUŠŤĚJ!
a odpouštěj.....

Rozlušti klučičí doteky

29. března 2008 v 14:55 | hejave

Rozlušti klučičí doteky


Zamilovaná jsi, když...

29. března 2008 v 14:50 | hejave

Zamilovaná jsi, když...

Pár důvodů, které ti dokáží ,že jsi zamilovaná=)
 • Myslíš na NĚJ ve dne i v noci.
 • Jakmile ho potkáš,zrudneš jako rak a nezmůžeš se na žádné slovo.
 • Mobil si s sebou bereš dokonce i na na záchod.Co kdyby ti náhodou volal?
 • Pořád si představuješ co řekneš ,až ho zase potkáš.
 • Jakmile se tě lehce dotkne,srdce ti začne bít jako na poplach.
 • Najednou se ti líbí kapela,ktero má rád.Přitom jsi jí ještě nedávno nenáviděla.
 • I když se svému spolužákovi pousmíváš kůli rovnátkům, u NĚJ ti připadají roztomilá a cool!
 • NÁHODOU chodíš na míste,kde by ses s NÍM mohla setkat.
 • Jenom kůli NĚMU počkáš na další autobus ,aby jste jeli spolu.
 • Nedokážeš mluvit o ničem jiném než o něm.
 • Zkusíš si napsat na papír, jak se JEHO příjmení hodí k jménu.
 • Když ho potkáš ve škole na chodbě,vůbec nevnímáš co ti říkají tvoje kámošky.
 • Pro jistotu chodíš všude namalová,kdyby si náhodou někde na něj narazila.
 • Několikrát si mu napsala krásnou smsku ,ale nakonec si ji neodeslala.
 • Tvoje kamarádky si z tebe pěkně utahujou,protože máš pořád dobrou náladu a usmíváš se jako měsíček.
 • Dala bys všechnoza to,abys s ním mohla strávit celý den.
 • Hrozně by tě zajímalo,jestli se mu líbíš stejně jako on tobě.
 • Trochu ti vadí,když se bav s nějakou jinou holkou.
 • Vždycky se můžeš potrhat smíchy nad jeho vtipy i když nejsou vůbec vtipné.
 • Poslední dobou si pravidelně uklízíš pokoj pro případ,že by se nečekaně zastavil.
Tak co? Jsi zamilovaná??

Co nedá klukům spát?

29. března 2008 v 14:46 | hejave
Odmítnutí od milované holky. - 39%
Úmrtí v rodině (od babičky až po psa). - 20%
Vypadávající nebo prořídlé vlasy. - 17%
Zrada kámoše kterému věří. - 6%

Průšvih ve škole (nejčastěji načapání s tahákem) - 6%
Strach z přestupu do školy.Ze šikany. - 5%

Pomluvy,které by mohla šířit bejvalka - 2%Citáty o lásce

29. března 2008 v 14:41 | hejave
 • Láska odpouští všechno,nebo nic.
 • Proč nemůže člověk milovat toho,koho by chtěl,ale proč vždycky milujet toho,koho milovat nesmí?
 • Nebýt milován,to je smůla.Ale nemilovat- to je neštěstí.
 • Kdo není milován,je sám i uprostřed davu.
 • V lásce se střídá radost i bolest.
 • Dva milostné dopisy píšeme těžko.První a poslední.
 • Nikdy se nemrač,i když jsi smutná.Nikdy nevíš,kdo se může zamilovat do tvého úsměvu.
 • Na lásku není jiný lék než ještě více lásky.
 • Neztrácej čas pro někoho,kdo ho nechce trávit s tebou...
 • Nejosamělejším místem na světě je lidksé srdce bez lásky.
 • Lásku si nemůžeš vynutit lichotkami,protože vždycky přichází sama.
 • Přátelství může skončit láskou.Ale láska nikdy nemůže skončit přátelstvím.
 • Láska je jako slza.Rodí se v očích a padá k srdci.
 • nabídnout přátelství někomu, kdo chce lásku - to je jako dát chleba někomu,kdo umírá žízní.
 • Láska může umřít na pravdu, přátelství na lež.
 • Moderní popelka (Cinderella Story, A)

10 věcí,včem jsou lepší kámošky než kluci

29. března 2008 v 14:37 | hejave

10 věcí,včem jsou lepší kámošky než kluci

Kluci jsou sice super, ale... na tvou nejlepší kámošku nemá ani jeden z nich! Víme proč!

1.

Holky ví, že když je na obzoru problém, je třeba se o něm pobavit a vyřešit ho. Kluci se řešení problémů snaží většinou vyhnout, případně jdou na to všelijakými oklikami a začnou se třeba nakonec raději vyhýbat tobě.

2.

Ve skříni svojí kamarádky najdeš určitě mnohem víc vychytávek, než nabízí šuplíky tvého kluka.

3.

Holky nepotřebují 24 hodin denně poslouchat, jak strašně moc je obdivuješ a jak jsou super, hyper, prostě nejlepší! Kluci ano.

4.

Vždycky je snadnější soupeřit s holkou, než s klukem. Kluci prohrávat neumí (a nechtějí za žádnou cenu), kdežto dobrá kámoška dokáže občas i sama uznat, že jí něco zrovna dvakrát nejde.

5.

Když ti kamarádka slíbí, že zavolá, udělá to! Ne jako někteří kluci...

6.

Svého kluka (i když je fakt sladkej!) bys nejspíš nikdy nepřemluvila, aby jste se spolu několikrát podívali na všechny filmy s Orlandem Bloomem:-)

7.

Tvoje kámoška tě nesežere zaživa, když tě do tří vteřin nenapadne jméno jednoho z hráčů Manchester United.

8.

Před velkým mejdanem s ti na nose udělá ošklivý pupínek. Je to prostě hrůza, proč právě teď? Že jsi díky tomu úplně na dně... to prostě kluci nikdy nepochopí! Kamarádka ano... a ještě ti ochotně nabídne svůj korektor:-)

9.

Kluk netuší, co to je za průšvih, postavit se na váhu a mít nečekaně o dvě kila navíc!

10.

Kámoška má vždycky po ruce časák, který můžeš prolistovat a skvěle se pobavit. U kluka najdeš maximálně nudný sportovní magazín o fotbale, nebo... ještě něco horšího, brr!:-)

Zac Efron

28. března 2008 v 16:42 | hejave

Zac Efron

herec, zpěvák

Datum narození: 18.10.1987 Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA Znamení: Váhy


Životopis:
Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. Zahrál si také v seriálech Námořní vyšetřovací služda a Pohotovost.

fotky:
Zac Efron Zac Efron Zac Efron www.osobnosti.cz

Muzikál ze střední

28. března 2008 v 16:38 | hejave
High School Musical - High School Musical
Originální název: High School Musical Typ filmu: Komedie Rok výroby: 2006 Režie: Kenny Ortega Hrají: Zac Efron , Vanessa Anne Hudgens , Ashley Tisdale , Lucas Grabeel , Corbin Bleu , Alyson Reed , Monique Coleman , Olesya Rulin , Chris Warren Jr. , Bart Johnson , Ryne Sanborn
//<![CDATA[ &lt;!--&lt;![CDATA[ /* (c)AdOcean 2003-2007 */ /* SLAVE: imp_cz.Kamil Koup_.Osobnosti.cz.Sekce herci, here_ky, filmy.Square 250 */ if(typeof adoceanimpczofrgotdqjc=='function') adoceanimpczofrgotdqjc(); //]]&gt;--&gt; //]]>
Popis: High School Musical je americký "udělaný-pro televizi" hudební film, publikovaný a distributovaný Disney. Byl vydán 20.1.2006.

Film byl jeden z nejúspěšnějších na Disney Channel Original Movies, publikovaný s pokračováním a delimitací potvrzen,í a soundtrackem, který byl komerčně nejúspěšnějším albem roku 2006.

Film byl jeden z nejvice uspesnych na Disney kanálu Originalnich filmu, publikovany s pokracovanim zatvrzelý vedlejsi produkt, a zvukovy zaznam, ktery byl nejvice komerecne-uspesne album roku 2006.

High School Musical je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo. fotky: High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) High School Musical (High School Musical) www.osobnosti.cz